КМУ спростив фінансування тимчасового житла для переселенців з окупованих територій

Заходи з надання тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб (та облаштування центрів надання адміністративних послуг тепер фінансуватимуть у співвідношенні: 70% – з держбюджету, 30% – з місцевого бюджету.

Раніше бюджетна програма щодо такого співфінансування діяла у співвідношенні 50/50, про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Зазначається, що завдяки прийнятим сьогодні змінам у постанови Кабміну відкрилася можливість участі більшої кількості громад у цій програмі, що, в свою чергу, допоможе забезпечити внутрішньо переміщених осіб житлом для тимчасового проживання.

А також спростить доступ до отримання адміністративних послуг для населення, яке проживає в населених пунктах, розташованих на лінії розмежування та тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях.

Загальна сума виділених за три роки коштів з державного бюджету становить 85 млн грн.

До участі у співфінансуванні долучились 5 областей: Донецька, Луганська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська та населені пункти Слов’янськ, Покровськ, Маріуполь, Костянтинівка, Сєвєродонецьк, Званівка, Єфремівка, Курахове, Родинське, Велика Новосілка, Бердянськ, Лиман, Золоте, Попасна, Кривий Ріг, Приморське.

Раніше повідомлялося, що уряд підтримав ініціативу Міністерства економічного розвитку про надання одноразової грошової допомоги на загальну суму 5,4 млн гривень для сімей двох осіб, що загинули та шести осіб, які отримали інвалідність під час участі в Антитерористичній операції. 

 

Loading...
Loading...
Loading...