Новини » Економіка 21 серпня, 2019, 14:57
Кабмін затвердив фінплан державного підприємства «Оператор ринку»
Фото: Кабмін (Віталій Носач/РБК-Україна)
Фото: Кабмін (Віталій Носач/РБК-Україна)

Кабінет міністрів затвердив фінансовий план для державного підприємства «Оператор ринку», що дозволить створити умови для впровадження нової моделі ринку електроенергії.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, дохід від реалізації плану очікується у розмірі 18,6 млрд. гривень. Виплати на користь держави очікуються у розмірі 37,7 млн гривень.

Відповідно до закону «Про ринок електричної енергії», з 1 липня в Україні створено новий ринок електроенергії. До нього входять ринок допоміжних послуг, балансуючий ринок, ринок «на добу наперед», внутрішньодобовий ринок та двосторонні договори.

Як зазначається, «Оператор ринку» було створено для забезпечення функціонування на ринку «на добу наперед» та на внутрішньодобовому ринку. Вказане підприємство буде здійснювати організацію купівлі-продажу електроенергії і отримання прибутку від ведення господарської діяльності.

Нагадаємо, починаючи з 1 липня, коли розпочав роботу повномасштабний ринок електроенергії, Україна розпочала імпорту цієї продукції і на сьогодні поставляє її зі Словаччини, Угорщини та Білорусі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 11:32 :54