Новини » Суспільство 21 серпня, 2019, 18:14
Гроші на професійний розвиток підуть за лікарями, – ухвала Кабміну
Фото: jennycepeda / pixabay.com
Фото: jennycepeda / pixabay.com

21 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Положення про систему безперервного професійного розвитку лікарів. Це дозволить затвердити вимоги до заходів БПР, створити агенцію, що контролюватиме якість надання освітніх послуг для медиків, а також запустити новий принцип фінансування, коли гроші на професійний розвиток підуть за лікарями.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

«У новій редакції Положення про БПР передбачає створення агенції з питань безперервного професійного розвитку. Ця агенція контролюватиме якість роботи провайдерів освітніх послуг за чіткими параметрами, затвердженими МОЗ України. Лікарі отримають доступ до переліку заходів таких перевірених провайдерів, а держава – інструмент контролю якості демонополізованого ринку професійного вдосконалення медиків. Конкурентне середовище сприятиме розвиткові провайдерів, підтримці культури доброчесності та дотриманню високих стандартів, адже порушення вимог до освітніх компонентів заходу чи наявність комерційних зловживань призводитиме до виключення провайдерів з реєстру», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що зміняться принципи фінансування професійного розвитку лікарів. «Зараз йдеться фактично про утримання закладів та факультетів післядипломної освіти. За новими правилами «гроші підуть за лікарями» – на ті освітні заходи, які цікавлять конктретних лікарів та покращують конкретну лікарську практику. Коли розпочнеться реалізація цього компоненту – повідомимо додатково», – повідомляє МОЗ.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв Постанову, якою визначив порядок організації інклюзивних груп в позашкільному освітньому закладі. Рішення було ухвалено сьогодні, 21 серпня 2019 року, під час засідання Уряду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:21 :01