Новини » Політика 21 серпня, 2019, 17:09
Доля медреформи залежатиме від того, чи новий міністр буде готовий стати непопулярним, - Корчілава
Бачо Корчілава
Бачо Корчілава

Уляна Супрун швидше за все не залишиться у новому складі Кабміну. Подальша реалізація медичної реформи буде залежати від того, наскільки новий міністр буде готовий стати таким непопулярним, як стали Квіташвілі і Супрун.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава.

Ведучий програми зауважив, що є інформація, що один міністр з теперішнього уряду точно залишиться на своєму кріслі. Пан Корчілава сказав, що це може бути Арсен Аваков або Оксана Маркарова. 

«Якщо залишиться пан Аваков, то це буде політичне рішення, а якщо пані Маркарова то технократичне. Пані Супрун швидше всього не залишиться. Всі хто у «Слузі народу» мав відношення до медицини казали, що по пані Супрун з самого початку було зрозуміло, що вона не буде залишатися. Але це все одно не має значення, бо міністри будуть представляти політику «Слуги народу», – зазначив колишній прес-аташе посольства Грузії.

Окрім цього, ведучий поцікавився, що буде з медичною реформою, яку вже частково здійснила Уляна Супрун, коли прийде новий міністр охорони здоров'я. Пан Корчілава відповів, що медична реформа продовжиться. За його словами, ті реформи, які робила Уляна Супрун, закладав спочатку Олександр Квіташвілі і зараз їх також продовжать. 

«Хто буде займати пост міністра охорони здоров'я поки що невідомо, але це буде інша людина. А дальше все буде залежати від цієї людини, наскільки вона буде готова стати такою непопулярною, як стали Квіташвілі і Супрун. В реформах є частина яка популярна і подобається людям, а є частина яка буде непопулярна. І на жаль, реформи потрібно проводити в обох напрямках», – прокоментував Корчілава.

Нагадаємо, що виконувачка обов’язків Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи готова надалі очолювати своє міністерство у новому уряді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:58 :04