live

Чотири українські ПСГ повністю заповнені газом

ZIK

На чотирьох українських підземних сховищах газу виконали план закачування газу.

Про це повідомляє пресслужба «Укртрансгаз». 

«21 серпня 2019 року, м. Київ – Укртрансгаз припинив закачування блакитного палива вже на чотирьох (з десяти) підземних газосховищах у зв’язку із досягненням планових обсягів на 2019 рік – на Солохівському ПСГ, Червонопартизанському ПСГ, Пролетарському ПСГ, Краснопопівському ПСГ», - йдеться у заяві товариства.  

Водночас закачування газу триває на шести інших газосховищах в середньодобовому обсязі 75 млн куб. м - на Більче-Волицько-Угерському ПСГ, Угерському ПСГ, Дашавському ПСГ, Богородчанському ПСГ, Опарському ПСГ та Кегичівському ПСГ. 

Як повідомляється, станом на сьогодні, 21 серпня, запас газу в українських ПСГ складає 17,4 млрд кубометрів газу, що є найбільшим показником з 2012 року.

Також в «Укратансгазі» зазначають, що всього до початку опалювального сезону необхідно накопичити в ПСГ не менше 20 млрд кубометрів газу. 

Це дасть можливість Україні пройти наступний осінньо-зимовий період, навіть з врахуванням повної зупинки Газпромом транзиту з 1 січня 2020 року.

Як повідомлялося раніше, національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» запропонує нове рішення, що допоможе стримати підвищення ціни на газ в опалювальний сезон. Loading...
Loading...
Loading...