live

Бутусов радить ВР розпочати роботу з хвилини мовчання, а Президенту - підписати указ про жалобну дату

ZIK

ВРУ нового скликання має віддати честь і шану українським героям і розпочати роботу з хвилини мовчання за загиблими під Іловайськом українськими воїнами.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив журналіст, шеф-редактор видання «Цензор-нет» Юрій Бутусов.

Журналіст, відповідаючи на запитання ведучих, чого слід очікувати у стінах Верховної ради України 29 серпня, окрім складання присяги народними депутатами, та чи будуть цього дня якісь кадрові рішення, висловив сподівання, що цього дня ВРУ розпочне свою роботу із хвилини мовчання.

«Сподіваюсь, ВРУ розпочне роботу з хвилини мовчання за загиблими українськими воїнами, які рівні п’ять років тому, 29 серпня, вранці, якраз у той час, коли збирається ВРУ, пішли на прорив «зеленим» коридором з Іловайська. І в той ранок, рівно 5 років тому, загинули 350 українських воїнів, одних з найкращих українських громадян і патріотів. Сподіваюсь, що Верховна Рада передусім віддасть належне – честь та шану українським героям», – наголосив Юрій Бутусов.

Він продовжив, що є очікування щодо того, що того ж дня Президент Зеленський підпише проект указу про визнання дня 29 серпня Днем загиблих героїв, захисників України.

«Це буде такий день, який пам’ятатиме вся Україна, і це для мене першочергове», – наголосив Юрій Бутусов.

Журналіст додав, що є висока ймовірність щодо того, що буде передана на затвердження певна кількість членів уряду і буде призначене засідання нового Кабміну.

Як повідомляли, урочисте засідання Верховної Ради 9 скликання, на якому новообрані депутати складуть присягу, відбудеться 29 серпня.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2014 року після масштабних боїв військовослужбовці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом. Бойовики і російські військові обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці.Loading...
Loading...
Loading...