Новини » Політика 20 серпня, 2019, 18:43
Зеленський підписав указ щодо доступу до публічної інформації
Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua
Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Президент Зеленський підписав указ, згідно з яким визначив департамент доступу до публічної інформації Офісу Президента України спеціальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації.

Про це йдеться в указі президента України №606/2019 «Про забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України», – опублікованому на сайті глави держави.

«З метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та керуючись частиною другою статті 102 Конституції України, постановляю:

1. Визначити Департамент доступу до публічної інформації Офісу Президента України спеціальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Президента України, Офісу Президента України, а також надає консультації під час оформлення таких запитів.

2. Визнати такими, що втратили чинність: Указ Президента України від 5 травня 2011 року № 548 «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України»; Указ Президента України від 17 листопада 2014 року № 883 «Про внесення змін до Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 548»», – йдеться в указі.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський видав указ, яким затвердив положення про Офіс Президента України та видав низку кадрових указів у зв’язку з реорганізацією своєї адміністрації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 03:11 :09