Новини » Економіка 20 серпня, 2019, 18:44
Все залежить від Кабміну: Нефьодов прогнозує повноцінний запуск митної служби наприкінці вересня
Максим Нефьодов. Фото: НБУ
Максим Нефьодов. Фото: НБУ

Глава Державної митної служби Максим Нефьодов прогнозує повноцінний запуск свого відомства наприкінці вересня.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За його словами, щоб повноцінно Держмитслужба запрацювала, Кабмін повинен ухвалити рішення про покладання обов’язків.

«Якщо все буде за планом, то новий уряд, який буде сформовано у вересні, приблизно наприкінці вересня або на самому початку жовтня може покласти на нас такі функції. І ми офіційно почнемо працювати», – заявив Нефьодов.

За його словами, Кабмін 21 серпня може затвердити створення територіальних органів Державної митної служби, а на наступному тижні розпочнеться переведення перших співробітників із Державної фіскальної служби до митної.

«Сподіваюся, що наступного тижня ми розпочнемо переведення перших людей у центральний апарат. Якщо все буде добре і все піде за планом, на наступному засіданні, тобто вже завтра, Кабмін погодить нам створення територіальних органів», – сказав глава Державної митної служби Максим Нефьодов.

Він зазначив, що розраховує на погодження Міністерством фінансів цього тижня штатного розпису і граничної чисельності служби. Отже, за місяць центральний апарат буде повністю сформовано.

«З позитивного: за перший місяць роботи я не побачив несподіваних проблем», – повідомив Нефьодов.

Водночас він додав, що вбачає два потенційні ризики під час реформи митниці: ризики для формування технократичного органу і необхідність підвищення зарплати співробітникам служби.

«Я з нетерпінням чекаю на оголошення, хто ж стане міністрами і керівниками центральних органів влади», – зазначив глава Держмитслужби.

Раніше, голова Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що очікує збільшення фінансування митниці упродовж двох років, щоб вивести її на абсолютно новий ефективний рівень роботи. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 13:53 :09