live

У Швейцарії знайшли колекцію ранніх ескізів до «Маленького принца»

swissinfo.ch

Колекцію ранніх ескізів Антуана де Сент-Екзюпері до книжки «Маленький принц» знайшли у швейцарському місті Вінтертур.

Про це повідомляє Вінтертурська фундація мистецтва, культури та історії, – передає Читомо.

Ескізи були знайдені в будинку місцевого колекціонера Бруно Стефаніні, який купив їх на аукціоні в 1980-х роках. Він помер у грудні 2018 року, після чого ілюстрації до «Маленького принца» виявили в його колекції автографів. За словами представників Вінтертурської фундації, засновником якої і є Бруно Стефаніні, малюнки, що не мають датування, перебувають «на подив в хорошому стані».

На одному з ескізів зображений удав, який проковтнув слона, – капелюх в очах дорослих. На інших кольорових начерках намальований Маленький принц з іншими героями книжки – Лисицею і П’яницею. Окрім того, разом з ескізами виявили любовний лист від Антуана де Сент-Екзюпері до його дружини.

Фонд планує показати знахідки Морганівській бібліотеці і музею (Morgan Library & Museum) в Нью-Йорку, де зберігаються ескізи й оригінальний рукопис «Маленького принца».

Книжка «Маленький принц» була вперше опублікована в 1943 році. Відтоді її переклали більш ніж на 300 мов.

Нагадаємо, з 18 до 22 вересня 2019 року у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста пройде 26 BookForum – головний культурний фестиваль країни.Loading...
Loading...
Loading...