Новини » Політика 20 серпня, 2019, 15:16
У комітет Ради з євроінтеграції хочуть ввести лише сімох осіб, - Герасимов

Під час підготовчого засідання до початку роботи Верховної Ради дев'ятого скликання було висунуто пропозицію щодо того, що у парламентський комітет з питань євроінтеграції має входити всього семеро членів.

Про це після зібрання повідомив кандидат у депутати від партії "Європейська солідарність" Артур Герасимов. Відповідне спілкування транслював телеканал ZIK.

"Було запропоновано, що комітет з питань євроінтеграції має складатися всього з семи осіб ... Ми будемо відстоювати те, що комітет з питань європейської інтеграції має обов'язково включати в себе набагато більше, ніж мінімальна кількість осіб", – зазначив він.

При цьому Герасимов підкреслив, що вказану кількість членів у комітеті було запропоновано партією "Слуга Народу", яка матиме у новому парламенті більшість.

Однак, за його словами, кількість депутатів, які хочуть працювати над питанням європейської інтеграції, є набагато більшою.

Герасимов додав, що ЄС буде виступати за те, щоб інтеграція до Європейського Союзу залишилася у пріоритеті новоствореної Ради.

Нагадаємо, на попередньому засіданні 15 серпня група з підготовки першої сесії Верховної Ради 9-го скликання визначила 23 парламентські комітети.

Також було ухвалено пропозицію звернутися до Центральної виборчої комісії вручити новообраним народним депутатам посвідчення під час урочистого засідання Ради. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 22:06 :30