Новини » Світ 20 серпня, 2019, 10:53
Twitter та Facebook звинуватили владу Китаю у використанні соцмереж проти мітингувальників у Гонконгу
ZIK
ZIK

Соціальні мережі Twitter та Facebook почали видаляти фейкові акаунти, які пропагували прокитайські ідеї та намагалися посіяти політичні суперечки в охопленому мітингами Гонконгу.

Про це повідомляє Радіо Свобода

Згідно з повідомленням, уряд Китаю підтримує кампанію з дезінформації у Гонконгу, де вже  11 тижнів не вщухають протести. 

Представники Twitter заявили, що було видалено 963 акаунти з 200 тисяч, дію яких до того превентивно призупинили, щоб запобігти поширенню дезінформації.

Діяльність таких акаунтів описують як «спам-мережу», яка координовано намагалася підважити «легітимність і політичні позиції протестного руху» в Гонконгу.

Також на таку кампанію дезінфоокрім цього,  під час розслідування, яке проводила компанія, було знайдено зв’язок з особами, які близькі до китайського уряду, хоча люди, які стояли зі цією діяльністю, намагалися приховати свою особу.

Голова відділу кібербезпеки Facebook Натаніель Ґлейчер зазначив: «Вони часто дописували про локальні політичні новини та проблеми, в тому числі про протести, які тривають у Гонконгу». 

Нагадаємо, у в неділю, 18 серпня, в Гонконгу відбулася наймасовіша за багато тижнів акція протесту, що, за підрахунками організаторів, об’єднала 1,7 млн осіб. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:18 :31