Новини » Політика 20 серпня, 2019, 15:46
Ціну на газ можна знизити вдвічі, - Андрій Павловський
Андрій Павловський, експерт з питань соціальної політики
Андрій Павловський, експерт з питань соціальної політики

Аби вдвічі знизити ціну на газ для населення достатньо відмінити постанову уряду Гройсмана щодо її підвищення. Є рішення суду, що ця постанова є необґрунтованою і незаконною.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Пан Павловський вважає, що люди очікують від нової Верховної Ради не зняття депутатської недоторканності і закон про імпічмент президента, а в першу чергу вирішення економічних питань.

«Люди чекають поліпшення добробуту і зменшення тарифів. Більше 50% людей очікує від нового президента і влади зниження тарифів. Поки що не зрозуміло що з цим буде далі», – зазначив експерт.

Зокрема, ведуча зауважила, що команда президента готує три рішення, які мають сумарно призвести до зниження вартості електроенергії для промисловості на 20%. На що пан Павловський сказав, що тепер питання зниження тарифів буде вирішуватися в кабінеті президента, бо такі наради там проводиться вже не вперше. Також він зауважила, що це стосується цін на електроенергію для промислових споживачів, а люди чекають, що ціну знизять для них.

«Є рішення Київського адміністративного суду, яке підтвердив апеляційний, що рішення щодо підвищення ціни на газ вдвічі, що приймав уряд Гройсмана, є необґрунтованим і незаконним. Можна взяти ці судові рішення і знизити ціну на газ для населення вдвічі і це буде економічнообґрунтована ціна, як вважають економісти і експерти», – переконаний Павловський.

Також, за його словами, для цього потрібно просто відмінити постанову уряду Гройсмана щодо підвищення ціни на газ. Тоді ціна повернеться на рівень 3,500 гривень, що є найбільш економічно обґрунтованою ціною для населення, якщо говорити про український газ. А всі хто причетні до такого рішення повинні нести відповідальність, бо вся країна переплатила.

Нагадаємо, експерт з енергетичних питань Дмитро Марунич вважає, що за умови холодної зими українці можуть мати проблеми з газопостачанням.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 19:03 :58