Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Тренер жіночої збірної з баскетболу 3х3: Завдання на Євро – напряму відібратися на Олімпіаду-2020

Головний тренер жіночої збірної України з баскетболу 3х3 Володимир Холопов готує команду до Євро-2019 / fbu.ua

Головний тренер жіночої збірної України з баскетболу 3х3 Володимир Холопов розповів про підготовку команди до головних стартів сезону – турніру серії «Мастерс» і чемпіонату Європи-2019.

Володимир Холопов у коментарі прес-службі ФБУ, зокрема, зазначив, що головне завдання – підвищитися на два місце в європейському рейтингу, щоб напряму відібратися на ХХХІІ літню Олімпіаду в Токіо-2020.

«В умовах обмеженого часу намагаємося підготуватися якнайкраще. Усі дівчата працюють з бажанням і прагнуть добре виступити і на «Мастерсі», і на чемпіонаті Європи. Для нас з точки зору рейтингу вкрай важливі обидва турніри. У нас завдання: спробувати підвищитися на два місця у європейському рейтингу, щоб напряму відібратися на Олімпіаду-2020», – цитує Володимира Холопова fbu.ua.

Наразі у київській Пущі Водиці під керівництвом Володимира Холопова до турніру серії «Мастерс» і чемпіонату Європи-2019 в режимі дворазових тренувань готуються вісім гравців – Ганна Ольховик, Ольга Краєвська, Ганна Зарицька, Дар’я Завидна, Євгенія Спітковська, Христина Філевич, Ірина Ель-Хажмір, Вікторія Кондусь.

Холопов: Завдання збірної з баскетболу 3х3 — напряму відібратися на Олімпіаду-2020

Кристина Філевич, гравець жіночої збірної України 3х3: «Відпрацьовуємо влучність, індивідуальні дії, командні дії. У нас дружній колектив, це додає наснаги. Ми розуміємо, що попереду важливі змагання, треба захищати честь України гідно – для цього під кожного суперника обирати тактику, десь бути хитрішими і неодмінно сильнішими».

Євгенія Спітковська, гравець жіночої збірної України 3х3: «Ми вміємо вигравати, вміємо приносити медалі, але поки що цього літа не складалося. То ж для нас чемпіонат Європи довести самим собі, що ми – не проста команда. У нас усі гравці амбітні. Тобто певне психологічне навантаження має місце, бо у нас нема права на помилку. Бійцівські якості у нас накопичилися вже в достатній кількості і хочуть вирватися на волю».

Нагадаємо, змагання відбудуться в угорському Дебрецені наприкінці серпня, початку вересня. Вже у неділю, 25 серпня, збірна вирушить до Угорщини.

 

Loading...