Новини » Події Читать эту новость на русском

Суд дозволив заарештованому ексбойовику "Самооборони Криму" вийти під заставу 321 тис. гривень

Херсонський міський суд ухвалив рішення про продовження терміну утримання під вартою бойовика «Самооборони Криму» та можливість внести заставу у розмірі 321 тис гривень.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури АРК у Telegram.

«Нагадаємо, 18 липня 2019 року, Херсонський міській суд розглянув клопотання захисту учасника незаконного збройного формування «Самооборона Криму», якого 11 червня затримали на контрольно-пропускному пункті «Каланчак», про зміну запобіжного заходу з утримання під вартою на домашній арешт. Однак, у зв’язку з існуванням ризиків, про які заявила прокуратура Криму, суд відмовив у зміні запобіжного заходу», - йдеться у повідомленні.

За словами заступника прокурора АР Крим Ігоря Поночовного, докази його провини беззаперечні, бо є свідки, які його впізнають і дають свідчення проти бойовика. Під час самооборони Севастополя від знаходився на блокпосту зі зброєю і контролював трасу «Севастополь - Сімферополь». 

Нагадаємо, раніше правоохоронні органи Автономної Республіки Крим повідомили про підозру громадянину України, що причетний до фінансування «Самооборони Криму».

Loading...