Новини » Події 20 серпня, 2019, 15:13
СЦКК: Демонтаж фортифікаційних споруд біля Станиці Луганської зупинили через дії РФ

На Донбасі сьогодні, 20 серпня, об 11.00, як було заявлено напередодні СММ ОБСЄ та Російській Федерації, українська сторона приступила до демонтажу фортифікаційних споруд, які розміщені на ділянці розведення № 1 (в районі Станиці Луганської – ред). Однак, російська сторона не надала згоду на демонтаж фортифікаційних споруд, тому бойовики ОРЛО синхронно не розпочали демонтаж. Відтак українська сторона змушена була припинити роботи з демонтажу.

Про це повідомляє Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, – передає штаб ООС.

Зазначають, що бойовики РФ під загрозою застосування зброї, якої на ділянці розведення не повинно бути, не допускають українську сторону для проведення ремонтних робіт на зруйнованій частині мосту.

«Блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про небажання російськими найманцями та їхніми збройними формуваннями, розпочати практичні заходи по демонтажу фортифікаційних споруд на своїй території, та в подальшому надати можливість перейти до реальних дій по ремонту зруйнованої частини мосту», – йдеться у повідомленні СЦКК.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомляє про готовність до демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення сил і засобів в районі населеного пункту Станиця Луганська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 10:03 :27