Справа Роттердам+: САП оскаржить відмову обрання запобіжного заходу Дмитру Вовку

Дмитро Вовк. Фото: ua-energy.org

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури категорично не погоджуються з рішенням Солом’янського районного суду міста Києва, який відмовився обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для колишнього голови Національної комісії Дмитру Вовку.

Про це повідомляє пресслужба САП на сторінці у Facebook.

У повідомленні сказано, що Вовка було оголошено у міжнародний розшук через те, що чиновник перебуває за межами України і не з’являється на виклик слідчих.

«Крім того, оскільки наявні й інші ризики перешкоджання слідству – вплив на учасників процесу, можливість знищення доказів у справі, а також можливість перешкоджання провадженню іншим чином, з огляду на обґрунтованість підозри прокурор наполягав на обранні колишньому голові Комісії запобіжного заходу», – зазначили у пресслужбі.

У відомстві наголосили, що виходячи з вищезгаданого САП оскаржує зазначене рішення Солом'янського районного суду міста Києва у суді апеляційної інстанції.

Нагадаємо, напередодні суд відмовився заочно заарештувати Дмитра Вовка. Як відомо, він  є одним із фігурантів у справі «Роттердам+». Окрім нього, САП оголосила підозру ще п’ятьом колишнім топ-чиновникам. Вовка оголосили у міжнародний розшук.

Loading...