Новини » Суспільство 20 серпня, 2019, 1:10
Схуднути за вихідні: експерти розповіли про дієвий метод

Американські вчені з Texas State University розробили інноваційний метод схуднення всього за кілька днів, наприклад, за вихідні. За словами фахівців, для цього зовсім не потрібно дотримуватися жорсткої дієти і виконувати складні вправи в спортзалі, а потрібно всього лише позайматися на біговій доріжці.

Про це пише видання «Актуальные новости».

Біг на доріжці впродовж однієї години в помірному ритмі допоможе на шість годин забути про їжу, знижуючи апетит. Саме це і є основою нового методу вчених для позбавлення від зайвих кілограмів. Фахівці випробували інноваційний спосіб на лабораторних тваринах, з’ясувавши, що тренування на біговій доріжці «запускає» в організмі прискорені процеси обміну, що продовжують активно діяти близько двох днів. Даний метод допомагає посилено спалювати калорії, а це позитивно позначається на схудненні.

Такий ефект від порівняно простої вправи вчені пояснюють впливом бігу на нейронні зв’язки головного мозку, що в першу чергу відбивається на зниженні апетиту. Однак навіть до початку нескладних занять на біговій доріжці фахівці рекомендують проконсультуватися з лікарями, оскільки у певної людини можуть бути протипоказання через хворобу або ризику розвитку недуги.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 08:55 :52