Розстріли на Майдані: суд допитає Луценка, Портнова, Парубія, Кличка і Пашинського

Київський апеляційний суд вирішив задовольнити клопотання адвокатів колишніх беркутців про допит свідків у справі щодо розстрілів на Інститутській у 2014 році.

Про це повідомляє Громадське

Зазначається, що з 38 правоохоронців суд дозволив опитати 15 на вибір захисту. Адвокати хотіли допитати колишніх та чинних чиновників, які перебували з 18 по 20 лютого безпосередньо на місті трагічних подій; а також керівників одеського, миколаївського і чернігівського підрозділів «Беркуту».

Окрім того, суд дозволив допитати працівників, які обслуговували спецтранспорт. Також судді дозволили допитати дніпровський «Беркут», керівний склад міліції станом на 20 лютого і усіх публічних осіб, про яких клопотали адвокати. 

Ці особи – міський голова Києва Віталій Кличко, генеральний прокурор Юрій Луценко, спікер Ради Андрій Парубій, радник експрезидента України Віктора Януковича Андрій Портнов, депутат Геннадій Москаль, який був керівником слідчої комісії ВР, депутат Сергій Пашинський, колишній народний депутат, зараз посол України в Канаді Андрій Шевченко, глава МЗС часів Януковича Леонід Кожара, міністерка юстиції часів Януковича Олена Лукаш, а також легендовані свідки.

Нагадаємо, напередодні ГПУ зупинила розслідування про вбивство правоохоронців на Майдані.

Loading...