Новини » Світ 20 серпня, 2019, 4:10
Путін порівняв протестувальників у Москві з французькими «жовтими жилетами»

Президент Росії Путін публічно відреагував на мітинги в Москві, які небезпечні для чинної влади. Він заявив, що не допустить протестів рівня «жовтих жилетів» у столиці.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Як ми знаємо, не тільки в Росії відбуваються події подібного роду. Я в гостях, мені незручно про це говорити, але змушений, оскільки ви ставите такі питання. Ми всі знаємо події, пов’язані з так званими «жовтими жилетами», – сказав Путін.

Він повідомив, що за «їх підрахунками», під час протестів «жовтих жилетах» загинули 11 людей, а 2,5 тисячі були поранені.

«Ми б не хотіли, щоб подібні події відбувалися в російській столиці, і будемо робити все, щоб наша внутрішньополітична ситуація розвивалася строго в рамках чинного закону», – сказав він.

За словами Путіна, він не проти того, що люди виходять на мирний протест.

«Думаю, що не скажу нічого нового. Громадяни мають право на мирні, згідно з чинним законом, протести. Влади повинні забезпечити реалізацію цих прав. Але ніхто, ні влади, ні якісь групи громадян не мають права порушувати чинний закон і доводити ситуацію до абсурду яких сутичок з владою», – повідомив Путін.

Він вважає, що на мітингах відбувається – «порушення закону», тому «усі, хто винен у цих порушеннях, повинні бути притягнуті до відповідальності згідно з російським законом».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 08:24 :34