Новини » Події 20 серпня, 2019, 17:05
Прокуратура відреагувала на порушення прав засуджених у Бучанській виправній колонії
Бучанська виправна колонія
Бучанська виправна колонія

Прокуратура Київської області відреагувала на виявлені факти порушень прав засуджених в ДУ «Бучанська виправна колонія (№85)» та Бучанській багатопрофільній лікарні (№85).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

«За результатами комплексної перевірки ДУ «Бучанська виправна колонія (№85)» та Бучанської багатопрофільної лікарні (№85) філії ДУ «центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в м. Києві та Київській області, де засуджені та ув’язнені отримують медичну допомогу, із залученням спеціалістів органів державного контролю Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури виявлено численні факти порушень прав засуджених щодо належного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, порушення конституційних прав засуджених з питань належної охорони та оплати праці, незаконного застосування до них дисциплінарних стягнень», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, повідомляють, що засуджених утримують в приміщеннях з неналежними побутовими, санітарними нормами, відсутністю належного освітлення, без забезпечення питною водою належної якості. Також порушують санітарно-гігієнічні норми під час зберігання продуктів харчування та приготування їжі, не здійснюють належні виплати за роботу у вихідні, святкові та не неробочі дні, в нічний час, з важкими та шкідливими умовами праці, не створюють безпечні умови праці на робочих місцях, а також застосовують дисциплінарні стягнення до засуджених з порушення встановленого законодавством порядку та за відсутності доказів їх вини.

Прокуратура відреагувала на виявлені порушення – керівництву виправної колонії та філії ДУ «центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» в м. Києві та Київській області внесені вказівки про негайне усунення виявлених порушень та притягнення винуватих службових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, раніше прокуратура Одеської області перевіряла скарги в’язнів, що сталися у Одеській виправній колонії №51.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:05 :18