Постпред Ізраїлю при ООН подякував Україні за прийом Нетаньягу

Постпред Ізраїлю при ООН Дані Данон

Стосунки з Україною важливі для Держави Ізраїль, а ізраїльська сторона задоволена прийомом у Києві прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньягу та підписаними двосторонніми домовленостями.

Про це постійний представник Держави Ізраїль Дані Данон розповів у штаб-квартирі ООН, відповідаючи на питання власкора Укрінформу.

«Ми цінуємо стосунки з Україною. Ми задоволені прийомом української сторони та домовленостями, які були підписані», – зазначив він.

Данон додав, що візит був дуже важливим для прем’єр-міністра Нетаньягу.

«Ми хочемо подякувати народу України та уряду за прийом прем’єра у Києві», – підсумував він.

Як повідомлялося, напередодні прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу перебував з дводенним візитом у Києві. Це був перший за останні 20 років візит в Україну очільника уряду Ізраїлю.

Україна та Ізраїль підписали низку двосторонніх документів, які стосуються співпраці в аграрній, освітній, культурній та інших сферах.

Україна та Ізраїль у січні 2019 країни підписали Угоду про зону вільної торгівлі. Нова ЗВТ має лібералізувати торгівлю між двома країнами, а саме: скасувати ввізні мита на промислові товари.

11 липня Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна та Ізраїль домовилися розпочати роботу з розширення Угоди про вільну торгівлю товарами й на сферу послуг. Він також повідомив, що Україна буде запозичувати досвід Ізраїлю у сфері безпеки та оборони.

Економічний і політичний експерт Гаврилечко пояснив, що Угода про вільну торгівлю з Україною більш вигідна Ізраїлю.

Посол України в Державі Ізраїль Надоленко уточнив, що саме Україна планує відкрити в Єрусалимі.

Loading...