Новини » Суспільство 20 серпня, 2019, 20:20
Помер Уповноважений у справах захисту військових Олег Трохименко
Олег Трохименко.
Олег Трохименко.

Сьогодні, 20 серпня, зупинилося серце Олега Владиславовича Трохименка, представника Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців.

Про це повідомляє пресслужба Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

«Ми втратили досвідченого і висококваліфікованого фахівця, мудрого керівника та авторитетну людину, який вірно служив українському народу та був справжнім патріотом нашої держави.Всі свої зусилля він спрямовував на захист прав та свобод військовослужбовців, поліцейських, ветеранів та інших осіб. До останнього дня справою його честі було повернення з полону українських військових моряків. У нашій пам’яті він залишиться взірцем порядності та доброчесності. У ці скорботні дні Уповноважений та колектив Секретаріату висловлює щире та глибоке співчуття дружині, донці, рідним та близьким. Про час та місце прощання з Олегом Трохименком буде повідомлено пізніше. – йдеться у повідомленні.

Довідка.

Трохименко Олег Владиславович народився 28 серпня 1968 року в місті Ромни Сумської області.

Випускник Київського вищого військового авіаційного інженерного училища та Національній академії Служби безпеки України, проходив військову службу в Збройних Силах України. Займав керівні посади в органах безпеки та розвідувальних органах України, зокрема, посаду начальника Апарату Голови Служби зовнішньої розвідки України.

Неодноразово нагороджений відомчими заохочувальними відзнаками та іменною вогнепальною зброєю.

З травня 2018 року працював на посаді Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у справах захисту прав військовослужбовців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 19:40 :24