Новини » Події Читать эту новость на русском

Окупанти виробляють документи, щоб приховати перебування солдатів РФ на Донбасі, – розвідка

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Окупанти посилюють заходи з приховування перебування російських військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє пресцентр Міноборони.

«За інформацією Головного управління розвідки Міноборони України, Командування Збройних Сил Російської Федерації посилює заходи з приховування перебування російських військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що т.зв. «республіканськими комісаріатами» активізовано роботу з оформлення відповідних військо-облікових документів прикриття для всіх кадрових військовослужбовців Збройних Сил Росії, які проходять військову службу у складі з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

Крім того, окупантами вживаються активні заходи в інтересах завершення до 1 січня 2020 року процесу надання російського громадянства військовослужбовцям-найманцям.

Зокрема, російськими пропагандистами поширюються чутки, що нібито по завершенню кампанії паспортизації грошове забезпечення найманцям буде виплачуватись на рівні виплат кадровим військовослужбовцям ЗС РФ.

Нагадаємо, від початку поточної доби на Донбасі зафіксовано вже дві збройні провокації з боку російсько-окупаційних військ.

Loading...