Новини » Політика 20 серпня, 2019, 10:57
Нетаньягу в позитивних відносинах з президентами США і Росії, – Олексій Буряченко
Олексій Буряченко, політичний експерт. Фото ukrinform.ua
Олексій Буряченко, політичний експерт. Фото ukrinform.ua

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу в досить позитивних відносинах як з президентом США, так і Російської Федерації. Я переконаний, що та інформація, яка була отримана українською владою під час його візиту, додасть Україні впевненості.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Олексій Буряченко.

Ведучий поцікавився, чим Нетаньягу може допомогти Україні у питаннях безпеки та війни. Пан Буряченко відповів, що зараз дипломатична лінія Ізраїлю, який в себе також має війну, є досить унікальною у світі, бо він виробляє позитивні відносити з Трампом та Путіним.

«Пан Нетаньягу в досить позитивних відносинах як з президентом США, так і Російської федерації. Нагадаю, що в кабінет Обами пан Нетаньягу був «невхож». Ці перемовини, цей безпековий блок мав місце за закритими дверима. Я переконаний, що та інформація і ті меседжі, які були отримані Володимиром Зеленським, українською владою під час візиту і під час неформальної частини перемовин, додадуть Україні впевненості і зможуть дати додатковий поштовх Україні до перемовин», - відзначив експерт.

Також ведучі поцікавилися, як працює зона вільної торгівлі і хто і що буде продавати. За його словами, це працює дуже просто – у попередній угоді був узгоджений перелік товарів та послуги, які не підлягають митним платежам з обох боків.

«Наскільки я розумію, цей перелік збільшився за рахунок сільгосппродукції. Крім того, до зони вільної торгівлі додали соціальний блок, відкриття відповідних представництв у столицях. Тобто до економічної складової додали ще культурну складову. Тобто, за великим рахунком, цією угодою ми перезапустили зону вільної торгівлі», - констатував Олексій Буряченко.

Нагадаємо, що 19 серпня розпочався офіційний візит Беньяміна і Сари Нетаньягу в Україну.

В аеропорту ізраїльських гостей вітали жінки в національному вбранні та з короваєм. Нетаньягу відламав шматок хліба і з'їв, іще один шматок передав дружині. Сара взяла хліб і покришила на землю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 15:09 :24