На Банковій є чорна кімната і граблі, на яких кожен президент танцює гопак, – Мосійчук про «кумівство»

ZIK

Верховна Рада має ухвалити закон, який не даватиме можливості, щоб «кумівство» перетворювали на державну політику, як це було за президентства Віктора Януковича, Петра Порошенка і зараз знову починає практикуватися.

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України ВРУ VIII скликання Ігор Мосійчук.

Гість студії, коментуючи інформацію проте, що на посаду в АМКУ претендує донька викладача Президента Володимира Зеленського, пожартував: «У мене таке враження, що на Банковій є темна, чорна кімната, в якій стоять чорні граблі і кожен президент заходить і танцює на них гопака».

Повертаючись до теми обговорення, Ігор Мосійчук уже серйозно продовжив, що у чинного Президента України Володимира Зеленського – дуже коротка «лава запасних», на яку він може покластися. Через те, каже політик, і виникають такі ситуації.

На його думку, парламент має прийняти закон, який передбачатиме моменти, які не дадуть можливість «кумівство» перетворювати на державну політику, «як це було за Януковича, за Порошенка і, на жаль, зараз знову починає практикуватися».

«Тільки парламент на законодавчому рівні може внести відповідні обмеження, тому що все інше – це так, поговорили, а завтра – кума призначили», – заявив Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, як повідомляють ЗМІ, на посаду в Антимонопольному комітеті України претендує донька викладача Володимира Зеленського.

Loading...