Новини » Політика 20 серпня, 2019, 13:59
Ми не збираємося зменшувати присутність ЗМІ у Верховній Раді, - Разумков
Дмитро Разумков. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Дмитро Разумков. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков запевнив, що влада не збирається зменшувати присутність ЗМІ у Верховній Раді.

Про це він заявив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Журналістка поцікавилася, чому засідання підгруп у Верховній Раді України відбувається у закритому режимі. Пан Разумков відповів, що є домовленість проводити засідання в закритому режимі.

«Зараз ми говоримо про технічну роботу, яка відбувається на засіданнях підгруп. Тому ми і не запрошуємо ЗМІ. Це і по часу дуже довго і не досить ефективно в якості роботи. Але ми зовсім не збираємось зменшувати присутність ЗМІ у Верховній Раді», – наголосив політик.

Зокрема, за його словами, якщо це засідання будуть проводити під камери, то для виконання необхідної роботи буде витрачено в три, чотири рази більше часу, ніж на засідання без преси.

«На жаль, під камери в роботі груп більше політики, аніж ефективної праці. Але на засідання загальної підготовчої депутатської групи ми запрошуємо журналістів, це не є якоюсь таємницею», – зазначив Разумков.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія станом на 19 серпня всього зареєстровала 238 народних депутатів України, яких обрали на дострокових парламентських виборах 21 липня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 19:23 :38