Новини » Події 20 серпня, 2019, 15:46
Мінрегіонбуд після пожежі в «Токіо Стар» посилив пожежну безпеку в готелях
dumskaya
dumskaya

З 1 жовтня в Україні вступають в дію будівельні норми, які посилюють пожежну безпеку в готелях.

Про це інформує Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Зокрема, Міністерство регіонального розвитку повідомляє, що оновило державні будівельні норми щодо проектування готелів. Зазначається, що у нових змінах значно посилено обов’язкові вимоги дотримання пожежної безпеки будівель готелів та запроваджено нові сучасні системи пожежогасіння.

Норми вже опубліковані та набирають чинності з 1 жовтня 2019 року.

«Зокрема, вводиться можливість використання ефективних систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою, а також сучасних систем раннього виявлення загроз та надзвичайних ситуацій», – повідомив заступник міністра регіонального розвитку, Лев Парцхаладзе.

Також повинен бути забезпечний під’їзд пожежних автомашин до будівель готелів, в тому числі і до основних евакуаційних виходів та входів, що ведуть до пожежних ліфтів.

У нових змінах в ДБН зберігаються вимоги щодо ступеня вогнестійкості будівель готелів та допустимих при цьому кількості поверхів та площі протипожежних відсіків.

Крім цього, допускається розміщувати готелі на 1-3 поверхах громадських будівель іншого призначення та житлових будинках за умови їх відокремлення в протипожежний відсік та передбачення окремих шляхів евакуації.

Також цими ж змінами в готелях рекомендовано влаштовувати вхід лише за безконтактними картками, а в номерах готелів вищої категорії додатково влаштовувати системи охоронної сигналізації.

Нагадаємо, унаслідок пожежі, яка виникла в одеському готелі «Токіо Стар» загинуло щонайменше 8 осіб та ще 10 постраждали.

Згодом стало відомо, що кількість жертв пожежі збільшилася до 9.

Поліція затримала власника готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 19:27 :12