Новини » Львів 20 серпня, 2019, 15:30
​Львів очолив британський рейтинг найпопулярніших міст для вікенд-поїздок
Фото: Олег Кохан
Фото: Олег Кохан

Львів став першим у британському рейтингу серед найпопулярніших та найдешевших міст для поїздок на вихідні.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради. 

Як зазначається, сервіси Airbnb та Post Office Travel Money склали спільний рейтинг європейських міст, які є найбільш популярними серед їхніх користувачів для проведення вікенду. 

«Отримані результати показують, що все більша кількість відпочиваючих у Великобританії замінює таких європейських фаворитів, як Париж та Амстердам, на набагато дешевшу альтернативу. Очолює перелік ТОП-10 найпопулярніших напрямків місто Львів, Україна», — йдеться у повідомленні Airbnb.

Місто Лева стало найбільш популярним для так званих «святкових вихідних» — поїздок, які здійснюють люди, щоб відсвяткувати випускний чи день народження.  

У рейтингу враховували і фінансовий фактор, тут Львів також виявився найдешевшим, випередивши інші європейські міста – Тірана, Катовіце, Антарія, Барі та інші.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко висловився щодо цього так:  «Львів розглядає туризм як галузь економіки, завдяки якій створюються тисячі робочих місць і активно розвивається малий та середній бізнес. Тому для Львова потрапляння у цей рейтинг — це більша привабливість міста. Тим паче місто має добре сполучення двома перевізниками до Лондона. І це вже сьогодні дає додатковий бум у розвитку ділових зв’язків між двома містами».

Нагадаємо, столиця України увійшла в рейтинг найпривітніших міст світу, обігнавши Берлін, Рим та Нью-Йорк. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-25 07:13 :13