Новини » Київ 94 Читать эту новость на русском

Київ увійшов у топ-50 найпривітніших міст світу

Київ

Столиця України Київ увійшла в рейтинг найпривітніших міст світу, обігнавши Берлін, Рим та Нью-Йорк.

Про це повідомляє Big 7 Travel.

Згідно з повідомленням, адміністратори сайту влаштували опитування серед своєї авдиторії, яке місто вони вважають найдружнішим та як місцеві жителі ставляться до гостей. В опитування взяли участь 1,5 мільйони користувачів.

Відтак, у топ-50 найпривітніших міст світу Київ посів лише 45 сходинку.

«Ви можете не вважати Київ привітним, проте це так. Люди тут можуть не одразу стати твоїми найкращими приятелями, але молоде покоління особливо привітне до іноземців», - зазначено у коментарі.

Зокрема, з рейтингу видно, що Києву вдалося обігнати Хошимін (найбільше місто В’єтнаму), Нью-Йорк, Берлін, Касабланку та Рим.

У коментарі під останнім містом рейтингу зазначено, що Італія потрапила у цей топ  завдяки Риму, проте він все ще вважається найменш привітним містом у світі. Але через те, що місто є туристичним, можна зрозуміти місцевих жителів, яких всоте запитують якісь вказівки.

Водночас, до п’ятірки лідерів увійшли Ванкувер (Канада), Куала-Лумпур (Малайзія), Брюгге (Бельгія), Тайбей (Тайвань) та Гамбург (Німеччина).

У коментарі щодо лідера рейтингу зазначено, що Ванкувер надзвичайно привітний завдяки мешканцям та мультикультурній спільноті, яка об’єднується задля того, щоб відвідувачі відчували себе привітно та безпечно у будь-який час. Місцеві швидко пропонують допомогу туристам.

Нагадаємо, міжнародний аеропорт Бориспіль за підсумками другого кварталу й червня 2019 року очолив рейтинг Міжнародної ради аеропортів ACI Europe серед аеропортів на 10-25 млн пасажирів.

Loading...
Loading...
Loading...