Новини » Економіка 20 серпня, 2019, 11:50
Гройсман закликав до економічного безвізу з Ізраїлем

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав збільшувати товарообіг та анонсував започаткування економічного безвізу між Україною та Ізраїлем.

Відповідну заяву він зробив під час спільного брифінгу з прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, яку транслював телеканал ZIK.

Голова українського уряду зазначив, що зараз є всі можливості для нарощення товарообігу між двома країнами, розвитку ділових стосунків, перспективних секторів, як-то агровиробництво, машинобудування інновації, не чекаючи ратифікацію Угоди про Зону вільної торгівлі.

«Ми зняли візові бар’єри для наших громадян. А зараз ми започатковуємо економічний безвіз, причому говоримо про розширення ЗВТ на послуги, механізми спільного інвестування тощо. Саме тому я вже зараз закликаю наших бізнесменів збільшувати товарообіг. Наша синергія – в агросекторі, машинобудуванні, інноваціях. Ми можемо, використовуючи наші таланти й досвід, бути сильнішими разом», - заявив він.

Водночас, Нетаньягу зазначив, що така співпраця принесе здобутки для обох держав як в діловому плані, так і в адміністративному, оскільки вільна взаємна торгівля зменшує і бар’єри у сфері державного регулювання.

Нагадаємо, сьогодні, у Києві відбулася зустріч прем’єр-міністра України та Ізраїлю Володимира Гройсмана і Беньяміна Нетаньягу.

Раніше прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу зустрівся із президентом України Володимиром Зеленським.

Між представниками України та Ізраїлю було підписано низку домовленостей. Зокрема про вивчення Івриту в Україні, та української мови в освітніх закладах Ізраїлю.

Читайте більше новин на тему: Гройсман

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 19:28 :13