Чи знайдеться потрібна кількість міністрів – і швидко? – політолог про «кадровий голод» у «Слузі народу»

ZIK

Попри те, що багато людей у відпустках, багато хто проводить перемовини і домовляється про майбутні призначення у КМУ. Тож список є, але він буде не до кінця готовий до дня складання присяги новим парламентом.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Андрій Кучер.

Відповідаючи на запитання ведучих, наскільки у партії «Слуга народу» готові до того, щоб представити новий уряд, Андрій Кучер нагадав, що 29 серпня відбудеться перше засідання ВРУ. Цього дня складають свої повноваження попереднє скликання Ради та чинний уряд.

«Відповідно, ми маємо ситуацію, коли до 25 жовтня вже новий склад ВРУ може подати свої пропозиції щодо прем’єра та міністрів», – пояснив політолог.

На його думку, може відбутися все, що завгодно, оскільки партія «Слуга народу» має хитку позицію щодо кадрових призначень, і це дуже важко зробити за нинішніх умов. Андрій Кучер нагадав, що у Президента заявляли про те, що зможуть швидко сформувати новий уряд, буквально «за два дні».

«Я думаю, що це зробити буде достатньо складно через системні, програмні речі. І, по-друге, тому, що навряд чи знайдеться така кількість міністрів – і так швидко. Наскільки я знаю, згідно з інсайдерською інформацією, що на цьому етапі багато людей у відпустках, але насправді багато хто проводить перемовини і домовляється про майбутні призначення. Тому, резюмуючи, хочу сказати, що, можливо, такий список є, але він буде не до кінця готовий до присяги нового парламенту», – спрогнозував політолог та додав, що у «Слузі народу» з цього питання є «кадровий голод».

Андрій Кучер додав, що серед кандидатів на посаду прем’єра вже немає прізвища лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Як повідомляли, представник Президента в Кабінеті Міністрів Андрій Герус заявляв, що новий уряд буде сформовано в перші дні роботи нового парламенту

Loading...