Новини » Політика 20 серпня, 2019, 21:24
Оновлені КППВ «Каланчак» та «Чонгар» планують запустити 15 листопада
<nbsp;>

Введення в експлуатацію оновлених контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чонгар» на адміністративній межі із тимчасово окупованою АР Крим заплановане 15 листопада.

По це це повідомляє Херсонська ОДА.

За словами держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака, щоб на КПВВ нарешті розпочалися роботи було змінено керівництво замовника.

«Сподіваюсь, що тепер докорінно змінимо підхід і почнемо працювати в межах реального графіку», – заявив він.

У ДП «Укрінтеравтосервіс» вже оголошено проведення відкритих торгів із закупівлі робіт по зазначеним об’єктам.

Як повідомив заступник гендиректора «Укрінтеравтосервісу» Олександр Шендрик, уже завершені роботи із розробки проекту для будівництва тимчасово контрольно-пропускних пунктів «Каланчак» та «Чонгар».

Він додав: «Розпочато роботи з виносу земельних ділянок на Чонгарі, а згодом такі ж роботи здійснюватимуться по Каланчаку. Ідемо по графіку. Робочі матеріали передано до Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ОДА».

У сервісних зонах планується збудувати центри надання адміністративних послуг, а для цього необхідно запроектувати проведення якісного зв’язку до КПВВ.

Наголошувалося, що введення в експлуатацію контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Каланчак» та «Чонгар» на адміністративній межі із тимчасово окупованою АР Крим заплановане 15 листопада.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський заявив, що звільнить новопризначеного голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва, якщо той до кінця року не забезпечить повне облаштування КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» на адмінкордоні з окупованим Кримом. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 19:07 :55