Новини » Політика 19 серпня, 2019, 18:15
ЗВТ між Україною та Ізраїлем: політолог заявив про створення противаги
ZIK
ZIK

Між Іраном та Ізраїлем є значне вагоме напруження, тож деякі сходознавці припускають, що Ізраїль, укладаючи угоду про ЗВТ з Україною, урівноважує ситуацію та створює противагу, посилюючи свою присутність на території колишнього СРСР.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення висловив політолог Антон Фінько.

Експерт, коментуючи сьогоднішній візит до Києва ізраїльського прем’єра Біньяміна Нетаньягу, нагадав, що в Ізраїлі наближаються парламентські вибори. «І тут багато важитимуть голоси вихідців із країн колишнього Радянського Союзу», – зазначив політолог.

Антон Фінько зауважив, що вже сьогодні 50 тисяч українських комп’ютерних інженерів, математиків, програмістів співпрацюють із Ізраїлем, а товарообіг між країнами перевищив 1 мільярд доларів США, процитував експерт Президента.

«Однак структура нашого експорту нашого експорту є гіршою, ніж ізраїльська, бо у нас переважає така продукція: зернові культури, чорна металургія, харчова промисловість, вироби з деревини тощо. Водночас, імпорт з Ізраїлю є більш технологічним. Тут навіть є ядерні реактори, котли, електричні машини, товари хімічної промисловості», – перелічив Антон Фінько.

З його слів, з економічної точки зору, зона вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем відповідає інтересам обидвох країн.

«Ми знаємо, що між Іраном та Ізраїлем є значне вагоме напруження, тож деякі сходознавці припускають, що таким способом Ізраїль урівноважує цю ситуацію, посилюючи свою присутність на території колишнього Радянського Союзу, створюючи певну противагу, укладаючи угоду про зону вільної торгівлі з Україною», – сказав Антон Фінько.

Як повідомляли, 19 серпня зранку у Києві розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Держави Ізраїль Біньяміна Нетаньягу.

Україна і Ізраїль домовилися сприяти вивченню івриту в українських освітніх установах і української мови – в ізраїльських.

Як повідомляли, в Києві Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу обговорювали питання війни та безпеки, торгівельно-економічні відносини, інновації та інше.


Реклама

Україна може бути на рівних з багатьма європейськими країнами. Це доказує завод "Електроважмаш". Більш детальну інформацію ви зможете отримати на сайті https://ukurier.gov.ua/uk/articles/konkuruyemo-na-rivnih/. За нами світле майбутнє.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 19:23 :40