Новини » Події Читать эту новость на русском

Захист оскаржив арешт Гримчака

Юрій Гримчак

Захист подав апеляційну скаргу на рішення суду щодо обрання Юрію Гримчаку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 6 млн грн.

Про це УНН повідомила адвокат Гримчака Тетяна Матяш.

 

«Ми вже подали апеляцію до суду», – сказала Матяш.

При цьому, відповідаючи на запитання щодо ймовірності внесення застави за Гримчака, адвокат зазначила, що не має інформації про людей, які готові сплатити заставу за нього.

«Мені про цих людей нічого не відомо. До мене ніхто не звертався, щоб я допомогла оформити документи і куди сплачувати. Це має бути в будь-якому випадку звернення до мене, оскільки ухвала у мене з зазначенням реквізитів і всього. Без мене ніхто не сплатить», – сказала Матяш.

Нагадаємо раніше повідомлялося, шо сім’я заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака, якого заарештували на два місяці та призначили заставу у 6 млн грн, не буде вносити за нього вказані кошти. 

Також відомо, що підозрюваного у шахрайстві заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ) Юрія Гримчака залишили у Чернігівському СІЗО попри помилку в ухвалі суду від 16 серпня. 

14 серпня затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрія Гримчака і його помічника. Затримання відбувалося в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство). 

Loading...