Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Японії планують запустити супутник для перехоплення ворожих супутників

Уряд Японії розглядає можливість запуску супутника для перехоплення військових супутників зарубіжних країн у разі надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє The Japan News.

Згідно з наданою інформацією, це є частиною заходів щодо посилення захисту від швидко зростаючої військової загрози в космосі. Саме така ситуація спостерігається  між Китаєм та Росією, чиї супутники атакують інші.  

Уряд планує ухвалити офіційне рішення про введення такого перехоплюючого супутника до кінця наступного фінансового року, щоб його можна було запустити в середині 2020-х років. 

Як зазначають представники японської влади, наразі оборонні сили країни розширили використання космосу, головним чином, запустивши супутники для збору інформації, зв'язку та позиціонування, однак вони не мають ніяких оборонних можливостей. 

Влада дійшла висновку, що Японії необхідно встановити свої оборонні можливості в космосі, щоб стримувати атаки з боку інших країн, після того, як Китай розробив  супутник, обладнаний роботом-руків’ям,  з метою його практичного використання та нападу на супутники інших країн. 

Уряд розглядає можливість ввести тип супутника, що може відключити роботу військових супутників інших країн. Тим часом, у разі надзвичайної ситуації, уряд також хоче розробити системи для перехоплення з наземних супутників або літаків системи повітряного попередження та управління (AWACS), використовуючи електромагнітні хвилі.

Нагадаємо, міністр оборони Франції Флоренс Парлі заявила, що країна запустить мініатюрні супутники спостереження з оборонною зброєю. 

Loading...