Новини » Події Читать эту новость на русском

У «Слузі народу» відреагували на образи журналістки нардепом Бужанським

Максим Бужанський та Ольга Духнич/24tv.ua

Партія «Слуга народу» засуджує образи журналістки видання «Новое время» Ольги Духнич новообраним депутатом Верховної Ради від партії Максимом Бужанським.

Про це повідомляє пресслужба політсили у Facebook.

«Партія «Слуга Народу» вважає неприпустимими особисті образи будь-якого громадянина України, у тому числі й представників засобів масової інформації. Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу «Новое Время», - заявили там.

Також у політичній силі додали, що принесли вибачення журналістці.

Водночас, у партії зазначили, що така поведінка нардепа була реакцію на оціночне судження  журналістки щодо особистих почуттів і попросили представників медіа у подальшому утриматись від подібних дій.

«Разом з тим, ми розуміємо, що висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського були, хоч і надмірною та неетичною, але достатньо зрозумілою реакцією на оціночні судження стосовно особистих почуттів, які обраний народний депутат нібито має до СРСР та певних українських політиків. Тому ми просимо представників засобів масової інформації утримуватися від такого роду оціночних суджень – адже будучи оприлюдненими на офіційних сторінках поважних видань, вони у подальшому сприяють наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків, які ще навіть не почали каденцію в якості народних обранців», - додали у пресслужбі.

Нагадаємо, раніше обраний народний депутат, представник партії «Слуга народу» Максим Бужанський назвав журналістку «Нового времени» Ольгу Духнич «тупою вівцею».

Loading...