Новини » Регіони 28 Читать эту новость на русском

Справа 2 травня: Обвинувачені в організації масових заворушень вийшли під заставу

Будинок профспілок в Одесі в 2014 році. Фото: odessa-life.od.ua

Обвинувачені в організації масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року громадянин Росії Євген Мефедов і громадянин України Сергій Долженков вийшли з-під варти після того, як за них внесли 150 тис. гривень застави.

Про це повідомляють Українські Новини

Згідно з інформацією, обвинувачених відпустили з Миколаївського СІЗО у понеділок, 19 серпня, близько 15:30. 

Раніше повідомлялося, що Центральний районний суд Миколаєва 16 серпня ухвалив рішення продовжити арешт підсудним до 12 жовтня, але водночас призначив альтернативу у вигляді застави 150 тис. грн кожному.

Як зазначається, у жовтні 2017 року Мефедову і Долженкову повідомили про підозру у вчиненні дій, спрямованих на захоплення державної влади, та підготовку до організації масових заворушень в Одесі.

Правоохоронцями було встановлено, Мефедов разом із Долженковим організували в березні 2014 року проросійський рух в Одесі, зокрема автопробіг, де пропагували відділення Одеської та Миколаївської областей від України.

Окрім цього, поліцейські розглядають як підготовку до організації масових заворушень той факт, що  Мефедов і Долженков допомагали організувати наметове містечко проросійських активістів на Куликовому полі в Одесі. 

18 вересня 2017 року Іллічівський міський суд Одеської області виправдав Долженкова, Мефедова і ще 17 обвинувачених в організації масових заворушень, коли  2 травня 2014 року на Грецькій площі  загинули 48 осіб.

У цей же ж день СБУ затримала Мефедова і Долженкова за підозрою у сепаратизмі. 

Loading...
Loading...
Loading...