Новини » Політика 19 серпня, 2019, 17:28
«Слузі народу» прогнозують падіння рейтингів, якщо її депутати «перегинатимуть палицю»
ZIK
ZIK

Якщо парламентарі щораз більше будуть вчиняти дії, які не є прийнятними для народного депутата, то рано чи пізно рейтинг «Слуги народу» почне поступово знижуватися.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила засновник ГО «Незалежний центр аналізу політики» Олена Гурківська.

Пані Гурківська прокоментувала скандал, який виник довкола майбутнього народного депутата від партії «Слуга народу» Максима Бужанського. За її словами, в цій ситуації потрібно акцентувати на тому, що народний депутат є представником народу. І статус народного депутата є занадто високим, щоб дозволяти собі подібні висловлювання. Водночас, вона наголосила, що щодо депутатської етики в Україні існує велика кількість питань.

«Ми відзначаємо, що наразі команда Офісу Президента і народні депутати показують свою поведінку з жорсткої позиції і інколи перегинаючи палицю у своїх висловлюваннях. І таке є абсолютно неприйнятним. Ця ситуація є приниженням честі та гідності, і журналістка має подати до суду», – сказала Гурківська.

Окрім цього, ведуча поцікавилася, чи цей інцидент може попливати на рейтинг партії «Слуга народу». Пані Гурківська сказала, що рейтинг «Слуги народу» не обмежується ставленням до одного депутата і цей інцидент не є досить резонансний для того, щоб це вплинуло на рейтинг абсолютно усієї партії.

«Ми бачимо, що президент, коли їздить по країні, висловлюється і поводиться не за протоколом, і поки що це позитивно впливає на рейтинг партії. Але якщо депутати все більше будуть перегинати палицю і вчиняти дії, які не є прийнятними для народного депутата, то рано чи пізно рейтинг почне поступово знижуватися», – вважає експерт.

Нагадаємо, що новообраний народний депутат, представник партії «Слуга народу» Максим Бужанський назвав журналістку «Нового времени» Ольгу Духнич «тупою вівцею». Таким чином він відреагував на те, що під час інтерв’ю з лідером «Слуги народу» Дмитром Разумковим Духнич сказала, що Бужанський «ностальгує за СРСР і часами Віктора Януковича».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:18 :16