Новини » Світ 19 серпня, 2019, 3:40
Радник Трампа підтвердив його інтерес до Гренландії

Як фахівець із операцій із нерухомістю президент США Дональд Трамп звернув увагу на багатий на копалини острів Гренландія, заявив радник з економічних питань Ларрі Кадлоу.

Президент США Дональд Трамп справді розглядав питання придбання Гренландії. Про це в ефірі телеканала Fox News 18 серпня заявив економічний радник Трампа Ларрі Кадлоу. Фрагмент інтерв’ю телеканал розмістив у Twitter.

За словами Кадлоу, це «історія розвитку»: багато років тому ініціативу переходу острова під юрисдикцію США висловлював президент Гаррі Трумен.

Гренландія є «стратегічним місцем», зважаючи на наявність запасів природних копалин, сказав радник.

Він не став прогнозувати, як розвиватимуться події, але зазначив, що Трамп, який «дещо розуміє в нерухомості», не випадково звернув увагу на найбільший острів у світі, який належить союзнику Штатів Данії. 

15 серпня американське видання The Wall Street Journal повідомило, що Трамп обговорював зі своїми радниками можливість придбання у Данії острова Гренландія.

Інформація викликала негативну реакцію у данських політиків. У МЗС Гренландії заявили, що острів відкритий для бізнесу, але не для продажу.

Довідка: Гренландія – острів на північному сході Північної Америки. Найбільший острів на Землі. Є адміністративною автономною одиницею Данії. Населення Гренландії – приблизно 58 тис. осіб, 90% із них – гренландські ескімоси. 80% території острова вкрито кригою. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 17:26 :26