Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пентагон знову розпочав випробовування крилатих ракет

Вперше з моменту закінчення дії договору про ракети середньої і меншої дальності, США здійснили випробування наземної крилатої ракети дальністю понад 500 км.

За даними Defense News, усе пройшло успішно, ракета потрапила у ціль і буде використовуватися для подальшого вивчення та розробки.

Також повідомляється, що ракета здатна вражати цілі на віддалі 500 км. 

Запуск було здійснено у неділю з Каліфорнії. «Дані отримані на цьому тесті, будуть інформувати Міністерство оборони про розвиток майбутніх можливостей ракет середньої дальності».

США вийшли з договору про ракети середньої і меншої дальності керуючись рішенням, прийнятим наприкінці 2018 року, що він шкодить американським інтересам.

Угода була підписана з колишнім Радянським Союзом у 1987 році і він забороняв наземні ядерні та звичайні балістичні та крилаті ракети дальністю від 500 до 5000 кілометрів. 

США та її союзники по НАТО звинуватили Росію у порушенні угоди.

Американські чиновники підкреслили, що не планують розбудовувати можливості ядерних крилатих ракет. Однак міністр оборони США Марк Еспер заявив, що його відомство «повністю буде продовжувати розробку цих наземних ракет звичайного типу як розумну відповідь на дії Росії».

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель звинуватила Російську Федерацію в порушенні Договору про ракети середньої і меншої дальності. 

 

 

Loading...