Новини » Львів 19 серпня, 2019, 14:57
LEOLAND. Яким буде новий спортивно-розважальний центр у Львові
<nbsp;>

Інвестори представили львів'янам деталі проекту нового спортивно-розважального центру LEOLAND, який постане на вул. Мельника, 18, де проводять реконструкцію колишнього Палацу спорту "Україна". Озеленена територія, тенісна академія, школа бальних танців, просторий івент-хол, великий басейн, дитячий простір та інклюзивна будівля - таким буде наповнення нового центру.

Про це розповіли проектанти під час презентації на засіданні виконкому ЛМР. 

Зовні фасад нової будівлі нагадуватиме свого попередника: впізнавану арку над входом, яка була частиною фасаду колишнього Палацу спорту "Україна", збережуть. 

Територію довкола LEOLAND облагородять та облаштують громадський простір. За словами проектантів, під час будівництва звідси прибрали деякі дерева, які виявились в аварійному стані. Тому тут будуть додатково озеленювати територію, адже цей район завжди був багатий на зелені насадження. 

<nbsp;>

"Ми хотіли зберегти зовнішній вигляд попередньої, усім звичної будівлі, а також провести озеленення, оскільки деякі аварійні дерева на цьому місці довелось ліквідувати. Це буде простір, де діти й дорослі зможуть проявити свої творчі або спортивні здібності. 

А ще новий LEOLAND дасть понад дві сотні нових робочих місць", - розповіла керівниця проекту реконструкції Анастасія Носуленко. 

<nbsp;>

У новому спортивному центрі буде шість сертифікованих тенісних кортів із покриттям "хард", які готують згідно з консультаціями Федерації тенісу України. Під час розробки спортивно-оздоровчих частин LEOLAND розробники керувались принципом «освіта як розвага».

Нижче подано уривок із презентації проекту із переліком того, що чим наповнять LEOLAND:

- Спортивний простір із 25-метровим басейном для здобуття витривалості, краси та здоров’я. На дітей тут чекатимуть спеціальні програми з відновлення опорно-рухового апарату, дитячий басейн і клуб. Він стане тим місцем, куди малеча ходитиме із задоволенням, полюбить рух і спорт з дитинства.

<nbsp;>

-  Сучасна тенісна академія, завдяки якій у Львові з’явиться власний якісний осередок тенісу, а у майбутніх спортсменів – перспектива блискучої кар’єри у престижному виді спорту. 

- Школа бального танцю, де діти вивчатимуть різні напрями,  танці Європейської та Латиноамериканської програм. Штат професійних хореографів проводитиме навчання у різних вікових категоріях, займатимуться з новачками та готуватимуть до змагань професійних танцюристів. 

<nbsp;>

- Футбольна академія запропонує навчання за новітньою голландською методикою. 

- Івент хол - сучасний простір для проведення різних за змістом та форматами заходів: спортивних змагань, ділових конференцій, урочистих святкувань. Він відповідатиме вимогам організаторів та надасть усе необхідне для проведення заходів на високому рівні.

- КідЛандія – місто, де діти отримують досвід дорослого життя та в ігровій формі здобувають нові знання і навички. Унікальний за змістом і масштабності проект пропонує класні пригоди і активності для дітей від 3 до 14 років, допомагає батькам у вихованні малюків, адже просто пояснює складні речі. 

<nbsp;>

- У спортивно-розважальному центрі LEOLAND сплановані всі умови для вільного пересування і комфортного перебування особливих людей.

В LEOLAND буде облаштовано пандуси, ліфти і просторі кімнати для людей на візках. Для людей з вадами зору передбачено рифлену плитку на підлозі та великий шрифт в навігації. У центрі працюватиме уважний персонал, що проходитиме спеціальну підготовку на курсах з інклюзії.  

Нагадаємо, процес масштабної реконструкції на вул. Мельника, 18 проводить ТзОВ "Палац спорту "Україна". Його розпочали у травні минулого року. 

Він супроводжувався протестами противників забудови, які приходили під мерію з вимогами залишити все, як є. Основним побоюванням людей було те, що тут збудують житлову багатоповерхівку, а не спортивний центр, протестувальники не вірили, що тут зведуть нові тенісні корти. 

Нагадаємо, Палац спорту "Україна" збудували 1986 року, і донедавна він носив назву «Спартак». 2003 року його перетворили на ТзОВ, керівником якого, за даними Youcontrol, є Богдан Ломага.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 06:39 :31