Новини » Спорт 19 серпня, 2019, 2:53
Київська «Альтернатива» вперше виграла чемпіонат України з пляжного футболу
ffu.ua
ffu.ua

У фіналі чемпіонату України з пляжного футболу 2019 року футболісти київської «Альтернативи» здолали «Київміськбуд» і вибороли золоті медалі.

Як повідомляє офіційний сайт УАФ, із четверга по неділю на Центральному пляжі міста Українка в Київській області проходили матчі фінальної частини першості України. Чемпіонський титул виборювали вісім колективів: «Альтернатива» (Київ), «Молнія» (Бердянськ), «Вітязь» (Дніпро), «Київміськбуд» (Київ), ВІТ (Київ), «Дніпро» (Українка), «Вибір» (Дніпро) та «Гриффін» (Київ).

За підсумками міні-турнірів у двох групах до півфіналів вийшли столичні «Альтернатива», «Київміськбуд», ВІТ та «Гриффін». У фіналі ж вчора, 18 серпня, зустрілися «Альтернатива» та «Київміськбуд».

У підсумку фінальну зустріч із рахунком 5:3 виграли футболісти «Альтернативи», які вперше у своїй історії стали чемпіонами країни. «Київміськбуд» – срібний призер.

Бронзові медалі національної першості здобули гравці ВІТу, які в матчі за третє місце здолали «Гриффін» – 3:1.

2019-09-20 17:50 :30