Новини » Політика 19 серпня, 2019, 13:38
Гримчак не мав такого політичного впливу, щоби йому пропонували такі кошти, – Катерина Одарченко
Катерина Одарченко, політичний консультант. Фото businesswoman.org.ua
Катерина Одарченко, політичний консультант. Фото businesswoman.org.ua

Я не бачу в Юрія Гримчака такого великого політичного впливу, щоб йому пропонували такі кошти, які виявили при затриманні.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила політичний консультант Катерина Одарченко.

Пані Одарченко зауважила, що вона дуже скептично ставиться, до того, чи могли Юрію Гримчаку пропонувати великі суми грошей. Однак, на її думку, вона не виключає того варіанту, що можливо, він намагався використати останні шанси для збагачення.

«Я не бачу в Юрія Гримчака такого великого політичного впливу, щоб йому пропонували такі кошти. Тобто або він себе якось неадекватно оцінює, або він людина, яка намагалася триматися за владу, як Порошенко, коли призначав людей у Вищу раду правосуддя в останній день. Так само і його поплічники, мабуть, намагалися заробити в останній момент», – зазначила політичний консультант.

Окрім цього, ведуча програми зауважила, що адвокати Юрія Гримчака наполягають, що докази не можуть бути прийняті через те, що зібрані незаконно. Вона поцікавилася, чому взагалі поспішили у цій справі. Пані Одарченко відповіла, що на це можуть бути різні причини і не виключено, що це могли зробити навмисно.

«Можливо, це робиться навмисно, тобто порушується процедура, аби потім виграти справу. Я не виключаю, що така ситуація може існувати. Може бути, що є дефіцит кадрів, що не дозволяє працювати швидко і ефективно», – припустила експерт.

Зокрема, за її словами, дуже часто політики, в яких є подібні справи, потім звертаються до європейських інституцій, де через різноманітні порушення української правоохоронної і судової гілки влади, де їх виправдовують.

«Вони йдуть до ЄСПЛ або до інших судових інституцій і доводять, що була порушена процедура затримання, або що є політична вмотивованість у справі. А в європейських інституціях довести, що є політична вмотивованість насправді дуже легко», – пояснила Одарченко.

Нагадаємо, 14 серпня затримали Юрія Гримчака і його «помічника». Затримання відбувалося у межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.4 ст.190 КК України (шахрайство).

16 серпня Гримчаку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у 6 млн грн, однак допустили помилки у відповідній ухвалі. Після чого суд ухвалив рішення про виправлення помилки.

Наразі Гримчак перебуває у Чернігівському СІЗО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 00:28 :33