Група Віктора Пінчука намагається отримати вплив на Кабмін, - Сергій Лямець

ZIK

Група олігарха Віктора Пінчука намагається отримати вплив на весь Кабмін. Вона є не лише в партії «Слуга Народу», вона більше зосереджена в Офісі Президента.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив журналіст Сергій Лямець.

Пан Лямець вважає, що на формування уряду буде мати величезний вплив група Віктора Пінчука. Її зазвичай уособлюють з «Голосом», але в партії Зеленського, вона також присутня і має вагомий вплив, відзначив журналіст.

«Я маю інформацію, що так звана група Віктора Пінчука намагається отримати вплив на весь Кабмін. І ця група впливу є не лише в партії «Слуга Народу», вона більше зосереджена в Офісі Президента. І, скажімо, Олексій Гончарук є особою, яку відносять до групи впливу Віктора Пінчука», – зазначив журналіст.

Зокрема, за його словами, якщо говорити про групу впливу Віктора Пінчука, то треба розуміти, що до влади можуть прийти так звані «соросята».

«Це люди, які займалися реформами за міжнародні гранти за попередньої влади. Тобто, це є представники попередньої влади, які дуже швидко перефарбувалися», – зауважив Лямець.

Окрім цього, пан Лямець повідомив, що ходять чутки про двох міністрів, які можуть залишитися в новому Кабмін. Це Арсен Аваков, який підтримував Володимира Зеленського на президентських і парламентських виборів, і Уляна Супрун, яку підтримують міжнародні партнери.

Нагадаємо, що представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті Міністрів Андрій Герус заявив, що для формування уряду новому складу Верховної Ради буде достатньо двох днів.

Loading...