Новини » Політика 19 серпня, 2019, 13:29
Готель «Токіо Стар» знаходився у жахливому стані, пожежна безпека не відповідала нормам, – Несміянов
Максим Несміянов, директор ГО «Союз споживачів України». Фото blackseatv.com
Максим Несміянов, директор ГО «Союз споживачів України». Фото blackseatv.com

Одеський готель «Токіо Стар», у якому загинули люди, був у жахливому стані. У ньому була порушена пожежна безпека. Зокрема, в кутках пожежної безпеки готелю замість вогнегасників лежало сміття.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив директор ГО «Союз споживачів України» Максим Несміянов.

У пана Несміянова поцікавилися, що було виявлено під час ревізії одеських готелів і чи проводилася ревізія в «Токіо Стар». У відповідь він зазначив, що він був з перевіркою у цьому готелі рік тому.

«Тоді він був у жахливому стані. У ньому була катастрофічно порушена пожежна безпека. Кімнати не відповідають жодній критиці. Коли ми зайшли в номер, в якому збиралися поселитися, то побачили, що навколо бігають таракани. Це був якийсь жах. Я ще такого не бачив ні в одному місці. Коли підняли матрац, а під ним купки волосся та сміття, тоді я зрозумів, що номери зовсім не прибирають. Кваліфікація персоналу сумнівна», – відзначив директор.

Крім того, він розповів, що в кутках пожежної безпеки готелю, замість вогнегасників лежало сміття.

Пан Несміянов зауважив, що вчора проводив ревізію в іншому готелі того ж власника, і ситуацію в ньому можна охарактеризувати словом «жесть».

«Вони позакривали всі пожежні виходи, тож через них не можна вийти. У місці, де в них хімчистка, ми знайшли вогнегасних протермінований на 9 років. Там один із мінусів є ізоляція із пінопласту. Я відламав кусочок, він горить прекрасно. Техніка, яка там використовується, несертифікована. Пральні машинки приїхали з Польщі в жахливому стані. Вони не відповідають нашим технічним вимогам, бо в нас в електромережах інші стрибки напруги, аніж у Європі. Добрий стрибок напруги і техніка може загорітися, а там навколо пінопласт. Він спалахне миттєво», – констатував Максим Несміянов.

Також, за його словами, вони зафіксували, що персонал готелю курить у хімчистці.

Нагадаємо, внаслідок пожежі, яка виникла 17 серпня, в одеському готелі «Токіо Стар», загинуло 9 осіб та ще 10 постраждали.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 19:54 :53