ДФС подала позов до суду проти «Укрнафти» на 500 млн грн

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби подав до Окружного адміністративного Києва позов про стягнення з «Укрнафти» 547, 1 мільйонів гривень податкового боргу.

Про це повідомляє Finbalance

Відповідне провадження Окружний адмінсуд Києва відкрив 14 серпня.

«В обґрунтування позовних вимог позивач вказав, що податковий борг утворився на підставі нарахування грошового зобов'язання, визначеного податковими повідомленнями-рішеннями», – йдеться в ухвалі суду.

Раніше в Офісі великих платників податків ДФС заявили, що за 7 місяців 2019 року загальний податковий борг «Укрнафти» збільшився з 14,6 млрд грн до 15,8 млрд грн (у т.ч. 3,5 млрд грн – з податку на прибуток та ПДВ, а 12,2 млрд грн – рентні платежі).

За інформацією «Укрнафти», за січень-липень 2019 року ця компанія сплатила податки до бюджетів усіх рівнів на 7,6 млрд грн (у т.ч. 52 млн грн в рахунок погашення простроченого податкового боргу).

У компанії заявили, що в минулому році вона «в повному обсязі виконала поточні податкові зобов’язання, сплативши 16,3 млрд грн та посівши четверте місце серед найбільших платників податків країни».

Нагадаємо, раніше у ДФС пояснили, як доведеться відповідати за несвоєчасно сплачений податок.

Loading...