Новини » Суспільство 18 серпня, 2019, 12:19
Вперше українське видавництво стало стипендіатом Шанхайського ярмарку дитячої книги

Організатори Шанхайського міжнародного ярмарку дитячої книги (Shanghai International Children’s Book Fair – SHVIP) оголосили перелік видавців-стипендіатів цьогорічної виставки. З-поміж 165 заявок – найбільша кількість заявок за всі роки – із 56 країн організатори обрали всього 12 представників видавничих компаній. Вперше на книжковому ярмарку в Шанхаї візьмуть участь представники з Мексики («Alboroto») та України («Видавництво Старого Лева»). Так Україну в Шанхаї представлятиме керівник відділу авторських прав «Видавництва Старого Лева» Іван Федечко.

Про це повідомляє «Видавництво Старого Лева».

Також у Шанхаї будуть представники з Індії, США, Данії, Нідерландів, Ірану, Італії, Франції, Австралії, Португалії. Серед інших видавців участь також візьмуть дві компанії, відзначені преміями Болонської книжкової ярмарки «Bop», яка вручається щорічно найкращим видавцям кожного регіону. 2019 року цю премію отримали видавничий дім з Австралії «Scribble» (2019 Bop for Oceania) та видавництво з Португалії «Orfeu Negro» (2019 Bop for Europe).

Частина з представлених видавців на книжковому ярмарку в Шанхаї становитимуть маленькі та середні незалежні видавці. Саме вони, на думку організаторів, втілюють інноваційні та оригінальні проєкти, більшість з яких буде представлена вперше у Китаї. Наприклад, такими представниками є видавництво «Kilowatt» (Франція), «Luitingh-Sijthoff» (Нідерланди) та «Levine-Querido» (США). Сімейний бізнес із довгою та багатою історією видавничої діяльності представлятиме видавництво «Franco Cosimo Panini» (Італія).

Аби зробити виставку багатогранною, Шанхайський міжнародний ярмарок запросив ще й видавця цифрових форматів (данська фірма «PIBOCO»), що спеціалізується на виданні інтерактивних книжок із малюнками, а також одне з найпрестижніших літературних агентств у США «The Writers House».

Шанхайський міжнародний ярмарок дитячої книги – це шестиденна степендійна програма для видавців, які працюють з дитячими книжками.

Нагадаємо, з 18 до 22 вересня 2019 року у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста пройде 26 BookForum – головний культурний фестиваль країни.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 07:27 :55