Новини » Події 18 серпня, 2019, 9:40
Українка перемогла на міжнародному диктанті з польської мови для іноземців

Христина Гарват з Івано-Франківська в Україні стала у четвер у Цєшині в Сілезькому воєводстві Іноземною майстринею польської мови. Вона виявилася найкращою серед 220 осіб, котрі писали міжнародний диктант для іноземців.

Про це повідомляє Польське радіо.

Диктант, що проходив в Сілезькому університеті у Цєшині, є однією з найважливіших подій 29 випуску літньої школи польської мови, культури і літератури.

І віце-майстром стала Марта Мухіч зі Словенії, а ІІ віце-майстринями – Мар’яна Равлюк з України та Міхаела Олюїч з Хорватії.

Христина Гарват отримала звання Іноземної майстрині польської мови, а також безкоштовну участь у ювілейній, 30 літній школі польської мови, літератури і культури, що відбудеться наступного року. Усіх учасників нагородили словниками, мовними порадниками, науковими посібниками та пам’ятними футболками.

Проект проводиться у межах програми Популяризація польської мови від Національного агентства університетського обміну. Він має заохотити учасників дбати про правильність мови, яку використовують, а також популяризувати правильну польську мову у Польщі і за кордоном у місці своєї праці, науки, освіти та проживання.

У цьогорічному випуску літньої школи взяло участь 220 студентів з різних куточків світу, зокрема, з Аргентини, Бразилії, Китаю, Індії та із Сінгапуру.

Нагадаємо, у Польщі сподіваються на прорив у відносинах після візиту Зеленського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:15 :10