У Запоріжжі власники «євроблях» влаштували автопробіг проти штрафів

У Запоріжжі відбувся автопробіг власників машин на «єврономерах», які проїхалися центральним проспектом міста до майдану Героїв Революції. Учасники вимагають відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування такими машинами, допоки питання їх розмитнення не буде переглянуто парламентом нового скликання.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

По закінченню автопробігу активісти записали відеозвернення з відповідними вимогами до президента України Володимира Зеленського.

«Сьогодні всі власники авто на іноземній реєстрації опинилися в ситуації, коли за керування машинами передбачені штрафні санкції при першій зупинці патрульною поліцією – 8,5 тисяч гривень, при повторній зупинці – 17 тисяч гривень плюс позбавлення прав, конфіскація авто. Також по лінії ДФС передбачені штрафи до 170 тисяч гривень. На сьогодні президент Зеленський озвучив, що нова Рада, що приступить до виконання своїх обов’язків з 29-го негайно ухвалить закон, що відтермінує введення штрафних санкцій ще на три місяці. Але це відбудеться не раніше 30-го числа, а з 22-го почнуть вступати у силу штрафи і керувати авто вже не можна», – заявив організатор акції, керівник організації «АвтоЄвроСила Запоріжжя» Влад Погорелов.

Нагадаємо, нові санкції застосовуватимуться до водіїв з 22 серпня 2019 року за порушення при ввезенні автомобілів у режимах «транзит» та «тимчасове ввезення».

Читайте більше новин на тему: євробляхи

Loading...