Супрун радить батькам, як вберегти дітей від падіння з вікна

Діти охоче досліджують світ, а опиняючись на підвіконні, отримують для цього нову можливість. Але цей спосіб дослідження є дуже небезпечним. Найчастіше жертвами таких випадків є діти віком до 3 років. Їм дійсно складно пояснити, у чому небезпека відкритих вікон. Тому вся відповідальність за їхню безпеку лежить на батьках.

Про це написала виконувачка міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

«У теплу пору року, рятуючись від спеки, люди часто залишають вікна вдома відкритими. Часто залишають вікна відчиненими, бо на них є протимоскітна сітка. Але для малюків вони – не перепона. Сітки не здатні витримати дитину, якщо на них спертися навіть невеликою вагою», – наголосила медик.

Супрун наголосила:

  • Не залишайте дітей без нагляду біля відчинених вікон.
  • Не залишайте їх без нагляду на підвіконні. Достатньо кількох секунд, аби малюк відчинив вікно та випав.
  • Не ставте біля вікон меблі та інші предмети, які можуть допомогти дитині вилізти на підвіконня.
  • Поясніть дитині, що не можна гратися на підвіконні.
  • Встановіть решітки або фіксатори, із якими вікно не можна відчинити просто ручкою.

Медик відзначає, що важливо, аби простір, у якому живе дитина, був безпечним для неї. Необхідно подбати, щоб навіть неочевидним загрозам життю та здоров’ю можна було запобігти. І пам’ятайте, що будь-яке вікно, яке можна відчинити, становить потенційну загрозу для дитини. Тому за змоги позбудьтеся її.

«Збережіть собі ці поради та поділіться з усіма знайомими батьками! Дбати про здоров’я дітей та уникати небезпеки, яку можна легко попередити –надзвичайно важливе завдання», – резюмувала Супрун.

Нагадаємо, дослідження лікаря-андролога доводить, що мобільні телефони в кишені штанів у чоловіків нищівно впливають на фертильність чоловіків. Також на сперматогенез негативно впливають комп’ютери.

 

Loading...